fbpx

facebook-icontwitter-iconinstagram-iconpinterest-icon

Sosyal Medya Nedir?

Hemen hemen herkesin bir şekilde kullandığı, ama tanımı yapılması gerektiği zaman biraz düşünmek zorunda kaldığımız bir sorudur  "Sosyal Medya Nedir?" sorusu.  Oysaki bu medya alanının üreticisi de tüketicisi de yine biziz. Bilginin çokça üretildiği ve hızlıca tükendiği bir çağda yaşıyoruz.  Sosyal medya zaman ve mekân sınırlaması olmadan paylaşımın, tartışmanın esas olduğu bir iletişim aracıdır.

Sosyal medya bölümleri iş ağları, kurumsal sosyal ağlar, forumlar, mikrobloglar, fotoğraf paylaşımı, ürün/hizmet değerlendirmeleri, sosyal imleme, sosyal oyunculuk, sosyal ağlar, video barındırma ve sanal dünya gibi birçok farklı şekli alabilir. Günlük hayatta sıklıkla kullandığımız Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya kanalları, sosyal ağlar kategorisinde yer almaktadır.

Sizin Elinizde!

Her şeyde olduğu gibi web sitelerimizin de güncelliğini yitirebileceği ve rakiplerimizin gerisine düşeceği ihtimali vardır. Bu ihtimali ortadan kaldırmak, sitemizi sürekli güncel ve ziyaretçilere her daim kolay ulaşılabilir konumda tutmak tamamen sizin elinizde.

Bizi Takip Edin