facebook-icontwitter-iconinstagram-iconpinterest-icon

Web sitenizi hak ettiği sıralamayı elde etmek, olabildiğince çok bağlantı oluşturmakla ilgilidir.

Değil mi?

Etkili SEO'nun hedeflerinden biri, web sitenizi belirli bir anahtar kelime için arama motorunun sonuç sayfalarının en üstüne çıkarmaktır ve bağlantı kurma, uzun süredir çoğu çevrimiçi pazarlama stratejisinin merkezinde yer almaktadır.

Bağlantılar trafik çekebilir ve sitenizin otoritesine katkıda bulunabilir.

Google Temel Algoritma Güncellemesi

Google, bir temel algoritma güncellemesinin 3 Aralık 2020'de kullanıma sundu.

Google'ın güncellemeyle ilgili yönlendirmesi her zaman olduğu gibi aynı kalıyor.

2020 yılının üçüncü temel algoritma güncellemesidir. Bu tür güncellemeler arasındaki ortalama süreye kıyasla, son temel güncellemeden bu yana makul bir süre geçti.

Yerel SEO Stratejinizi Güçlendirmek İçin Nihai Rehber

Yüksek kaliteli trafik oluşturmanıza ve dönüşümleri artırmanıza yardımcı olabilecek yerel SEO taktikleri. Aynı zamanda büyük markalarla rekabet etmenize ve alakalı kalmanıza yardımcı olabilir.

Yüksek amaçlı nitelikli potansiyel müşterileri kaçırmak istemiyorlarsa, her işletme yerel bir SEO stratejisine sahip olmalıdır ve bu özellikle şehirlerindeki veya bölgelerindeki insanları hedeflemesi gereken yerel işletmeler için çok önemlidir.

Belirsiz Zamanlarda Online Pazarlama: Bunu Nasıl Yaparsınız?

Bu günlerde çok fazla hayal kırıklığı, korku ve endişe var.

Bu, dünyanın her yerindeki işletmeler için son derece istikrarsız bir zamandır çünkü duruma nasıl tepki vermeleri gerektiğine dair tek bir doğru cevap yok.

Yani işler gerginleşip böyle tahmin etmek imkansız hale geldiğinde, kaplumbağayı kapatıp fırtınayı atlatmaya çalışmak doğaldır.

SEO ve PPC Karşılaştırması Neden Birlikte Daha İyi?

Marka ne kadar büyük olursa olsun, pazarlama sürekli bir yatırımdır. Ve neyse ki, markamızı çevrimiçi olarak tanıtmamıza yardımcı olan çok sayıda araç ve teknikle hazır durumdayız.

Ancak, bir marka nispeten yeni olduğunda ve sınırlı bir bütçeye sahip olduğunda, hangi tür dijital pazarlamanın işletmeye etkili bir şekilde yardımcı olabileceğini seçmek son derece zor olabilir. Ve hatta çoğu zaman saatlerce araştırma yapsanız bile, en son ve en yaygın seçim SEO veya PPC'ye kadar iner.

Sizin Elinizde!

Her şeyde olduğu gibi web sitelerimizin de güncelliğini yitirebileceği ve rakiplerimizin gerisine düşeceği ihtimali vardır. Bu ihtimali ortadan kaldırmak, sitemizi sürekli güncel ve ziyaretçilere her daim kolay ulaşılabilir konumda tutmak tamamen sizin elinizde.

Bizi Takip Edin